Other lots in this auction
-
#101“De koppige ezel”. Een bronzen groep op arduinen sokkel.
"L'âne têtu". Un groupe en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 18 cm l: 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#494Een eikenhouten spiegel versierd met gesculpteerde leeuwenkoppen en plantenmotieven.
Miroir en chêne à décor de têtes de lions sculptées et de motifs végétaux.No longer availableDim. 182 x 109 cmEstimate: € 100 / 150 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Joz. De Swerts“Stilleven met kruiken en fruit”. Olieverf op paneel. Mooi ingelijst en achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux pichets et aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Joliment encadré et sous verre. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422“Surrealistisch personage.” Houtskool & potlood op papier. Draagt handtekening.
"Personnage surréaliste." Fusain et crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#223Een milieu-de-table van verzilverd metaal ùet glazen recipiënt.
Une table écologique en métal argenté avec un récipient en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#504Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#537Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.
Un vaste service en porcelaine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux, complet pour 12 personnes, composé d'assiettes à légumes, assiettes creuses, assiettes à dessert et petites assiettes (il en manque une), tasses avec assiettes à fond, petites soucoupes, bols avec cuillère, cafetière , pot à sucre et à lait , terrine, saucière avec soucoupe et deux légumiers ovales.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#399“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
"Abstrait coloré avec des fleurs." Technique mixte sur papier, sur panneau.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#498Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#680Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#105Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200

