Other lots in this auction
-
#140
Een 18 K roze gouden ketting met geelgouden hanger in de vorm van een teddybeer bezet half edelstenen.
Un collier en or rose 18 carats avec un pendentif en forme d’ours en peluche en or jaune serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 280/350 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958
“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#398
Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.
Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/100 -
#318
Een lot van negen houten schoenleesten en twee sokkenstoppers.
Un lot de neuf formes de chaussures en bois et deux oeufs de mercerie à chaussettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#589
Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.
Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#52V. Simons
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#486Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#295
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableDim. 15x10cm & 35x25cmEstimate: € 80/100 -
#365Pierre-Paul Ketels
Zangvogel op een tak. Smeedijzer. Gesigneerd.
Oiseau chanteur sur une branche. Fer forgé. Signé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50/80 -
#67
Een lot van zes grote zeeschelpen.
Un lot de six gros coquillages.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#548
Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.
Une paire de canons en fonte comme serre-livres.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 40/50 -
#370Val Saint Lambert
Een bonbonnière en een asbak van geslepen en rood kristal. Beide gemerkt.
Une bonbonnière et un cendrier en cristal taillé et rouge. Tous deux poinçonnés.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 60/80