Other lots in this auction
-
#599
Een gedecoreerd houten juk met smeedijzeren beslag.
Un joug en bois décoré avec des garnitures en fer forgé.No longer availableDim. b: 163 cmEstimate: € 50 / 80 -
#583
Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45 / 55 -
#480
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#547
Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.
Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55 / 75 -
#399Alejo
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en met opdracht.
“Composition”. Technique mixte. Signé et dédicacé.No longer availableDim. 40x45cmEstimate: € 35 / 45 -
#53
Een groengepatineerde plaasteren mannentorso.
Un torse masculin en plâtre patiné vert.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#538
Een niervormig Engels dienblad, versierd met inlegwerk en met messingen handvatten.
Un plateau anglais en forme de haricot, décoré de marqueterie et de poignées en laiton.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 45 / 50 -
#441
Vier muzikanten van ivoren plaatjes op houten onderstel. Chinees werk naar Japans voorbeeld.
Quatre musiciens de plaques d'ivoire sur socle en bois. Travail chinois d'après l'exemple japonais.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 450 / 550 -
#224Leopold Dijckers
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301
Houten reiger.
Héron en bois.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413
Bronzen wierookpot. Chinees werk, XIXde eeuw. Met lakzegel voor export.
Pot à encens en bronze. Travail chinois, XIXe siècle. Avec cachet de cire pour l'exportation.No longer availableDim. H:12cmEstimate: € 50 / 80