#682Een vaas van geglazuurd aardewerk.
Vase en terre vernissée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#232E. Rivarol“Grootvader en kleindochter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Grand-père et petite-fille ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90Estimate: € 120 / 200 -
#398Een kunststoffen paardenhoofd.
#613Een lampenvoet van Japans aardewerk.
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 29 (1949), 31, 33 (2 fois), 44, 45, 46 et 47. Usures.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#602Léon Pringels“Uitzicht op het strand”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue sur la plage ». Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 cm x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489“Jockey.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Jockey." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#509Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
#100Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.No longer availableEstimate: € 20 / 30