Other lots in this auction
-
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#296
Een ronde notenhouten salontafel.
Une table basse ronde en noyer.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 35/45 -
#548
Een houten kinderwagen met canvas vouwkap. Jaren ‘50.
Landau en bois et toile. Années ‘50.No longer availableDim. 90 x 100 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#587
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#293
Een gevarieerd lot boeken met o.a. Wilkinson’s veilingcatalogi en Nederlandstalige en Franstalige proza en literatuur.
Un lot varié de livres, y compris les catalogues de vente aux enchères de Wilkinson et la prose et la littérature néerlandaise et française.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#54Smits
“Beukendreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933(?).
"Drève aux hêtres en automne". Huile sur toile. Signée et datée 1933(?).No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 75/100 -
#645
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel, een kristallen coupe met verzilverde rand en een hoge milieu-de-table met glazen recipiënt
Lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé de quatre pièces, d'une coupe en cristal avec pourtour argenté et d'une haute dé-table écologique avec récipient en verreNo longer availableDim. h: 25 cm - 8 cmEstimate: € 50/70 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75/100 -
#365
Een art deco glazen schotel met handgeschilderd decor.
Un plat en verre art déco au décor peint à la main.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 35/45 -
#134
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#77
Een houten wandregulator versierd met een steigerend paardje op de kuif. Compleet met sleutel.
Régulateur mural en bois décoré d'un cheval cabré sur le cimier. Complet avec clé.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 60/100 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300