Other lots in this auction
-
#480
Twee verschillende 18 K witgouden trouwringen.
Deux alliances différentes en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 9,67 gEstimate: € 250/350 -
#578
Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#226
Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#626
Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Fauteuil à la reine, sculpté dans le style Régence.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60/100 -
#199Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Parkzicht met vijver” Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue sur parc avec étang » Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 134 cmEstimate: € 120/200 -
#241
Een paar messingen wandlampen met bol glas.
Une paire d'appliques en laiton avec verre convexe.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#25
Een olie- en een azijnflesje van kleurloos kristal met zilveren halsmontuur. Londense keuren. Stopjes gaaf.
Une bouteille d'huile et de vinaigre en cristal incolore avec un col en argent. Poinçons de Londres. Bouchons intacts.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#2Royal Copenhagen
Een poesje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chaton en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#670
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct (deux pierres à remettre).No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 500/600 -
#569Van Soest
“Ontwerp voor een glasraam”. Gesigneerd. Olieverf op paneel.
"Conception d'un vitrail". Signé. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#658
Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten, periode 1900 - 1960.
Un lot de cinq anciens albums avec mentions des localités et dates. Ajout d'un grand nombre de photos et de cartes postales en vrac, période 1900 - 1960.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#231
Een albasten schouwpendule, versierd met gesculpteerde bloemetjes. Werkende staat.
Une pendule en albâtre, décorée de fleurs sculptées. Condition de marche.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80