#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
#30Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
#215Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
#125Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#90Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
#100MarmiEen dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
#40Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
#175Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#35Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#60Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
#65Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. (één ontbreekt) en robijncabochons van ± 0,30 ct. En met een centrale fantasiesteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 250 / 350
#457Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#713Een jongensbuste van plaaster (herstelling), een houten Masaïkrijger (schade) en een Indisch hoogreliëf.
Buste de garçon en plâtre (réparé), un guerrier Masaï (dégât) et un relief indien.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#491Een Afrikaans houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Masque en bois. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#280Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250 / 300 -
#197Een oude dolk met handvat van messing en hoorn en met lederen schede. XIXde eeuw.
Dague ancienne à manche en laiton et corne. Fourreau en cuir. XIXe siècle.No longer availableDim. L 66 cmEstimate: € 250 / 300 -
#624“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt handtekening R***. Duitse school.
#196Een tombeaucommode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Drie grote gegalbeerde laden. Met marmeren blad en vergulde bronzen monturen.
Lot de métal argenté comprenant plats, candélabres, salières et poivriers, théière, bols, verseuses, saucière, plat conique, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 160