#809Een bronzen hanglantaarn.
#449“The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.
#709Een lot bestaande uit twee gravures. “La nouvelle porte St. Honoré avec le Dôme.” (Bergmillo) Met de hand ingekleurd. & “De vijf zintuigen.” (L. Boilly)
Un lot de deux gravures: “La nouvelle porte St. Honoré avec le Dôme”. (Bermillo). Mis en couleur à la main. “Les cinq sens”. (L. Boilly).No longer availableDim. 40 x 30 cm & 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.
Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Cornelis Blaeu“Nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580) ” Ingekleurde Gravure van Vlaanderen, ten tijde van de Gentse Republiek (1577-1584) door Johan en Cornelis Blaeu. Verschenen in de Atlas Maior.
”nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis. Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580)”. Une gravure en couleurs des Flandres à l’époque de la République Gantoise (1577-1584) par Johan et Cornelis Blaeu. Publiée dans l’Atlas Maior.No longer availableDim. 41,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#814Een houten borstbeeld van een Afrikaans meisje op voetstuk.
Buste en bois représentant une fille africaine sur socle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#535“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 80