Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen en kraagknopjes. We voegen er nog twee oorbellen met verschillende parels parels aan toe.

Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen en kraagknoopjes. We voegen er nog twee oorbellen met verschillende parels aan toe.

Paire de boutons de manchettes et de boutons de col en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux boucles d’oreilles aux différentes perles.
Dim. 9,85 g
SKU: 0702170040.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #520

    “Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.

    “Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #606

    Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.

    Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #830

    Een Chinese sokkel met marmeren blad.

    Socle chinois à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #620

    “Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.

    “Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #435

    “Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.

    “Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #796

    Een piëdestal van gedraaid hout.

    Piédestal en bois tourné.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #826

    Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.

    Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #599

    “Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.

    “Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.
    No longer available
    Dim. 27 x 40 cm
    Estimate: € 120
  • #574

    “Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.

    “Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 89 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #625

    “Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #572

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.

    “Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.
    No longer available
    Dim. 51 x 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #825

    Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.

    Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #629

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62

    “Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.
    No longer available
    Dim. 43 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #445

    “Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.

    “Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.
    No longer available
    Dim. 39 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #756

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #746

    Een eikenhouten hallbank.

    Banc de vestibule en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #646

    Een eikenhouten kloostertafel.

    Table de réfectoire en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #610

    “Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.

    “Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 29 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #569

    “Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.

    “Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    “Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.

    “Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #839

    Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.

    Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 130
  • #615

    “Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.

    “Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 150

Other lots in this auction

  • #842

    Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.

    Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #722
    Hilde Hendrickx

    “Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 109 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een Chinese aardewerken vaas en een polychrome gemberpot, beide met gelijmd deksel en onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. H. 40 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #785

    Een lot varia, bestaande uit een klein porseleinen vaasje met koperen montuur, een glazen eitje, een glaspasta vaasje een porseleinen groep van Capodimonte in de vorm van een landloper en een een kanten pateet in farde van goudbrokaat.

    Un ensemble comprenant un petit vase en porcelaine à monture en cuivre, un oeuf en verre, un petit vase en pâte de verre, un groupe en porcelaine de Capodimonte représentant un vagabond et un patène en dentelle dans une farde en brocart d’or.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #565
    Delvaux

    Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.

    Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #681

    Een porseleinen pijp.

    Pipe en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #664

    Een paar bolle dekselvaasjes, versierd met een meerkleurig landschapsdecor op blauwe fond en met vergulde details. Japans werk naar de XVIIIe eeuw.

    Paire de vases couvertes sphériques décoré de paysages polychromes sur fond bleu aux détails dorés. Travail japonais d’après le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #778

    Een regulateurklok met slinger en sleutel.

    Régulateur en bois à balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #98

    Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.

    Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een parel.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants de taille ancienne et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #157

    Twee koperen trapleuningen.

    Deux mains courantes en cuivre.
    No longer available
    Dim. L ± 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #805

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit dienbladen, olie-en azijnstelletjes, een serviethouder en een sauskom. Grotendeels Wiskemann.

    Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More