Other lots in this auction
-
#24
Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.
Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#418
Een grote pompoenvormige soepterrine van meerkleurig porselein. Pollepel gebroken.
Grande soupière en porcelaine polychrome en forme de citrouille. Louche cassée.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357
Een bronzen en een messingen vijzel, beide met stamper, en een bronzen antropomorfe aquamanile met apocriefe inscriptie “Deus et Lumen MDLXXV”.
Mortier en bronze et un en laiton, avec leurs pilons. Ainsi qu’un aquamanile antropomorphique à l’inscription apocryphe “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#165
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 5,97 g h: 3 cmEstimate: € 250 / 350 -
#416
Een mahoniehouten magazinerekje op wieltjes.
Porte-journaux en acajou. Sur roulettes.No longer availableDim. 48 x 42 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#114
Een paar landschappen op paneel naar Louis Apol.
Paire de paysages sur panneau d’après Louis Apol.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#436
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160 / 200 -
#382
“Paard in kalligrafie”. Een ets, opgedragen aan Willem I. Bijgevoegd een herdruk van een XVIIIe eeuwse kaart van een kampement tijdens een veldslag onder Louis XIV.
“Cheval en calligraphie”. Eau-forte attribué à Guillaume I. Nous ajoutons une copie d’une carte du XVIIIe siècle du campement durant une bataille sous Louis XIV.No longer availableDim. 41 x 47,5 & 34,5 x 50,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#552
“Bloemenveld met bergdorp in de achtergrond”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Champs de fleurs avec un village de montagne à l’arrière-plan”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#94Staf François
“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237
Een driedelig garnituur onder glazen stolpen bestaande uit een verguld kruisbeeld en twee vaasjes (één beschadigd) met vergulde bloemstukken (H. 50 cm). We voegen er twee vergelijkbare stolpen aan toe met verschillende afmetingen (H. 36 en 33 cm).
Garniture trois pièces sous globes en verre comprenant un crucifix doré et deux vases (un dégât) avec fleurs dorées (H. 50 cm). Nous ajouton deux globes semblables de tailles différentes (H. 36 et 33 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250