#149
#70Gigandet Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#658
Een paar vormstukken.
Deux formes.No longer availableDim. l.62 cmEstimate: € 120/140 -
#141Jef Lambeaux
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#349
#34Cornelis Blaeu
“Nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580) ” Ingekleurde Gravure van Vlaanderen, ten tijde van de Gentse Republiek (1577-1584) door Johan en Cornelis Blaeu. Verschenen in de Atlas Maior.
”nobilibus amplissimisq dominis d'georgio de la Faille toparchaedeneuvele etc. Praetori totiq collegio supremae curiae feudalis regiae veteris bergi gandensis. Hanc Veteris Berug Navam tabuam D.D.C. (1580)”. Une gravure en couleurs des Flandres à l’époque de la République Gantoise (1577-1584) par Johan et Cornelis Blaeu. Publiée dans l’Atlas Maior.No longer availableDim. 41,5 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#415
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#163
#739
Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
#83
#213
#641
Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100