#478Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome, décor fleuri.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#24“Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.
”Couple de noblesse”. Une tapisserie encadrée. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#343Lladro“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#27Nao by Lladro.“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeunes femmes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#460Een oude houten speculaasplank met zes figuurtjes.
#107Simoncini“Uomo di ferro” Een bronzen kunstwerkje.
#581“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
”Sage et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120 / 180