#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#3Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
#396Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#297Een karafje van geslepen kleurloos kristal met zes glaasjes.
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een centrale amethist van ± 2,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et une améthyste centrale de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#328Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50 -
#477Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 50