#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
#427Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
#741Matchbox King Size K-13“ERF Ready Mix concrete truck”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”ERF Ready Mix concrete truck”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#169Armand LaureysPeriod: 1867 - ?“Zicht op de Nosestraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 950 / 1150 -
#96Een hoge hoekvitrine met één deur met bol glas.
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100