Other lots in this auction
-
#266Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#594“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#417Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#93Een glazen decanteur in een metalen houder in de vorm van druivenranken.
Un décanteur en verre dans un support en métal en forme de vignes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#590Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
”Collage”. Techniques mixtes. Porte une signature: Boudin.No longer availableDim. 37,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#855Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- Mercedes truck. Met aanhangwagen.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry truck.
Trois voitures jouets, emballages d’origine:- Mercedes truck. Avec remorque.- Mercedes Benz ambulance.- Euclid quarry camion.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#19Drie diverse portretten: een vrouw (20 x 16 cm), een man (19 x 16 cm) en een overschilderde foto van een man (24 x 18 cm).
Trois portraits divers: une femme (20 x 16 cm), un homme (19 x 16 cm) et une photographie peint d’un homme (24 x 18 cm).No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#575Märklin 3048Een BR stoomlocomotief met getrokken tender van Duitse spoorwegen voor spoortype HO. Met rookgenerator. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#551Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een vis schoonmaakt. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté d’un homme qui écaille un poisson. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
Un ancien masque à gaz. Complet.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30 / 40

