Other lots in this auction
-
#503
Bronzen vaas met reliëfdecor, Japan omstreeks 1930.
Un vase en bronze au décor en relief. Japon, +- 1930.No longer availableDim. H. 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259L. Voets
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#231
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209
Een goudgepatineerde spiegel in Louis Philippestijl.
Un miroir style Louis-Philippe, patine dorée.No longer availableDim. 183 x 97 cmEstimate: € 220 / 240 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#605
“Reiziger”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd onderaan. Eerste kwart XXe eeuw.
”Voyageur”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220 / 240 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960
“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426
Een salontafeltje van gefineerd hout in Régencestijl, versierd met bloemenmarquetterie.
Une table de salon en bois de placage style régence à la décoration de marqueterie fleurie.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#235
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#174Adriaan Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“De Zwarte Dennen nabij Ommen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Les Pins Noirs près de Ommen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 300