#469
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
#428
Een Oosterse dolk met metalen gedecoreerde schede.
#667
#732Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Hoeve te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Fermette à Schilde”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#807
Een regulateur in houten kast.
#325
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#114
Collectie bedevaartvaantjes (en enkele andere prenten en communiegetuigschriften uit de XIXde en begin XXste eeuw). Meer dan 110 stuks vanaf de XVIIIde eeuw tot de jaren 1950.
Une collection de drapeaux de pèlerinage et autres images ainsi que des lettres de créance du XIXième et début XXième siècle. Plus de 110 pièces allant du XVIIIième siècle aux années 1950.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/600 -
#796
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
#693
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#611
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500