Other lots in this auction
-
#512
“Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.
“Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.No longer availableDim. 30,8 x 21,9 cmEstimate: € 200 / 300 -
#508
“Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.
“Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#349
Twee messingen cilindrische katholieke wierookbranders. Van de kleinste ontbreekt het deksel. XIXde eeuw.
Deux encensoirs cylindriques en laiton. Le plus petit manque son couvercle. Service catholique, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 & 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#218
“Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.
“Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.No longer availableDim. 35 x 76 cmEstimate: € 150 / 200 -
#461
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Donkere ogen. Oude kleding.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux foncés. Anciens vêtements.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#623Philips
Een oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50 / 60 -
#287
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Deux baïonnettes des deux Guerres Mondiales, dont une avec gaine. Numérotées.No longer availableDim. l: 44 & 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64
Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#267
“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.
“Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135
Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#658
Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een lantaarn.
Lampadaire en bois polychrome représentant un Maure tenant la lampe.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 300 / 500 -
#561
Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 120 / 200