Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijnen van ± 1 ct.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijnen van ± 1 ct.

Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis en forme de goûtes de ± 1 ct.
Dim. 2,80 g
SKU: 1003200025.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #25
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #592

    “Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.

    “Composition géométrique”. Huile sur carton. Monogramme K.L. pour Kurt Lewy et daté ‘58.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #106

    Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.

    Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #182

    “Maria en Christus overhandigen een rozenkrans aan een kloosterzuster” en “Banket met talrijke personages en engelen”. Een paar. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herstellingen.

    “Marie et le Christ donnent un chapelet à une religieuse” et “Banquet avec de nombreux personnages et anges”. Une paire. Huile sur toile. Vers 1700. Réparations.
    No longer available
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #223

    Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.

    Sculpture gothique représentant Marie priant. Sans polychromie.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #549
    Roger Van Akeleyen
    Period: °1948

    “De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.

    “La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.
    No longer available
    Dim. 49 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 215 x 120 x 55 cm cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #293

    Twee bajonetten.

    Deux baïonnettes.
    No longer available
    Dim. L. 50 cm & 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een album met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 400 stuks.

    Album aux cartes de voeux, cartes de fantaisie etc. du début du XXe siècle. En majorité aux timbres oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 400 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #724
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.

    “Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #588

    Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.

    Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.
    No longer available
    Dim. L. 88 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #505

    Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.

    Receveur du Peuple VE301W, fabriqué par Radio-Funk-Werkstätten. Echelle linéaire. Date de fabrication 1933. Dégât au meuble en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #427

    Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.

    Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More