Other lots in this auction
-
#378Val St. LambertEen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt.
Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué.No longer availableDim. h 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#154P. Martel“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#388Val St. LambertEen kristallen vaas, mauve in de massa. Gesigneerd.
Un vase en cristal, mauve dans la masse. Signé.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#594Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#281“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#332A. Remy“Baadster aan zee”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Baigneuse au bord de mer”. Huile sur carton. Signé et daté 1906.No longer availableDim. 35 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119Alphonse Proost“Vissersvrouwen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femmes de pêcheurs et rivage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#531Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#786Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.
Une série de quatre chaises style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#356Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.No longer availableDim. h ± 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#613Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout in barokke stijl.
Un grand miroir de cheminée en bois à patine doré, style baroque.No longer availableDim. 182 x 84 cmEstimate: € 25 / 30 -
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100

