Other lots in this auction
-
#487Val St. LambertEen grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#877Twee boeken over Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
Deux livres en relation avec Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#100Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden hanger en slot bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 1500 / 1700 -
#872Val St. LambertEen grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
Un ancien masque à gaz. Complet.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#303Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#817Een Boeddhistisch tempeltje van brons in twee delen.
Un temple Bouddhiste en bronze, deux parties.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Constant Simon“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#128Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#518Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Enkele beschadigingen. XIXe eeuw.
Une défense africaine sculptée en forme de file d’éléphants. Quelques dégâts. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#814PrakticaEen vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.No longer availableEstimate: € 40 / 60

