Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
Dim. 1,05 g
SKU: 2708190190.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #755

    Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.

    Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #853

    Een lot van vijf laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde rand.

    Un lot de cinq assiettes de décoration, fin XIXème siècle, décors peint à la main et bords dorés.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #890

    Een lot eikenhouten meubeltjes, bestaande uit een gedraaid handdoekenrekje, een plantenstaander en een bedtafel.

    Un lot de petits meubles en chêne, comprenant une étagère à serviettes, un porte-plantes et une table de lit.
    No longer available
    Dim. h: 30, 78 & 98 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #804

    “Noord Afrikaans dorpje”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Lesy.

    ”Village, Afrique du Nord”. Huile sur panneau. Porte une signature: Lesy.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 42 / 50
  • #29
    Willem Dolphyn
    Period: 1935 - 2016

    “Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    ”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569

    “Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.

    ”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #737

    Een kandelaar, gedragen door een Oosterse dienaar van brons met meerkleurig patina.

    Un candélabre, porté par un serviteur oriental en bronze et à patine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #768

    “Danseres”. Art deco beeldje van gegoten glas.

    ”Danseuse”. une statue Art Déco en verre coulé.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #517

    Verzameld werk van Dickens in 21 delen. Engelstalig. Uitgegeven bij Chapman and Hall. Begin XXe eeuw.

    Collection Dickens en 21 parties. Anglais. Ed. Chapman and Hall. Début XXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #766
    Meshkin

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 335 x 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #877

    Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.

    Une série de sept mesureurs en étain. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #92

    “Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.
    No longer available
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More