#353Twee XIXe eeuwse batons met zilveren monturen.
#51Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#341Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
#117Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.
#189Hendrick Gerrit Ten KatePeriod: 1803 - 1856“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1854.
#206Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.
#526AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#689Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Vrouwenfiguren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.
”Figures de femmes”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/30 hors planche.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 140 / 160