Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.
Dim. 1,05 g
SKU: 2708190190.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #732

    Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.

    Trois tables gigognes en bois de placage, motif d’étoile incrusté dans la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 28 - 44 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #814
    Jules Van Paemel
    Period: 1896-1968

    “Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #413

    Drie presse-papiers van groen marmer, waarbij één in de vorm van een liggende leeuw en twee met een bruin marmeren tonnetje.

    Trois presse-papiers en marbre vert, dont un sous forme de lion couché et deux avec un petit tonneau en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 12 & 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4

    Oude gravure met voorstelling van Beijing, veroverd door de Russische Tataren.

    Une ancienne gravure, représentant Beijing envahis par les Tatares russes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.

    Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #26

    Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.

    Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #395

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale granaat baguette van ± 1 ct. rondom granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade baguette centrale de ± 1 ct et de grenades autour ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 8,32 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #899

    Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II

    Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #731

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met een hoorns en een kraag van stro.

    Un masque africain polychrome en bois à cornes et col en paille.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #677

    Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.

    Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 143 x 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #129
    M. Van den Bempt

    “Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More