#347Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#406Een bijzetkastje met twee laden en twee deurtjes en een nachtkastje met marmeren blad, beide van witgepatineerd hout.
Une petite armoire à deux tiroirs et deux portes et une table de chevet à tablette en marbre. Bois à patine blanche pour les deux.No longer availableDim. b: 60 & 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#342“Hofstede”. Olieverf op paneel.
#738Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.
#601Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
#655Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#863Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Une série de quatre assiettes et un couple en porcelaine à décors peint à la main et bords dorés. Un avec éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#73een art deco vide-poche van meerkleurig aardewerk, getooid met een ijsbeer.
#10Een 9 karaats gouden ketting en hanger.
#833Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
#182“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650