#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#833Een vaas van gesatineerd glas met een gestileerd bloemenmotief in reliëf.
Un vase en verre satiné; fleurs stylisées en relief.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#867Daum, Nacy, FranceEen karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.
#238“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#475Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
#853Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen en een korrelstructuur.
#143Een gebeeldhouwd notenhouten paravent met naaldwerk en bovenaan glazen ramen.
Un paravent en noyer sculpté, tapisserie et des vitres en verre au dessus.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 100 / 120 -
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#698Een geslepen kleurloos glazen karaf.
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150 / 200