Other lots in this auction
-
#779H. Peter“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Scène de village, méditerranéen”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#89“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Sironi”.
”Vue de ville”. Huile sur toile. Porte la signature ’Sironi’.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Jan Rongé“Dromerij.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1975. (Piron blz 115/1156).
”Rêveries”. Huile sur toile. Signée. Datée 1975. (Piron p. 115/1156).No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#499“Vijver met steiger”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dierckx.
”Etang et ponton”. Huile sur panneau. Porte une signature: Dierckx.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#311Twee gebeeldhouwd houten rammen met sporen van polychromie. Vermoedelijk XVIIIe eeuws.
Deux béliers en bois sculpté, traces de polychromie. probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#893AynsleyEen Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#699Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50

