#688Een geslepen glazen karaf.
#179J.M. Webb“Merrie met haar veulen in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884. Kleine, oude herstellingen.
”Jument et poulain dans la prairie”. Huile sur toile. Signée et datée 1884. Quelques anciennes petites réparations.No longer availableDim. 32 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#547Drie bakelieten potjes van Ebena, waarbij één getooid met een hoofd van een indiaan. Deels verguld.
#886ReichenbachEen porseleinen koffie- en theeservies met kobaltblauw en verguld decor, bestaande uit een vierdelig koffiestel met zes kopjes en schoteltjes, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twaalf kleine borden, zesendertig grote borden, drie kommen, twee schotels en een terrine. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en porcelaine bleu cobalt et décor doré, comprenant un service à café en quatre pièces et six tasses et sous-tasses, un service à thé en quatre pièces avec douze tasses et sous-tasses, douze petites assiettes, trente-six grandes assiettes, trois bols, deux plats et une terrinne. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#543Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
#633Een liggende bronzen Boeddha
#559“De dans”. Gemengde techniek. Naar Matisse.
#807Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#78Een groepje van Saksisch porselein.
Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 50 / 80