Other lots in this auction
-
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#126Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#895Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#106Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100 / 160 -
#562“Compositie”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven aan Ph. Van den Berg.
”Composition”. Huile sur panneau. Attribution au dos à Ph. Van den Berg.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#497Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.
Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#882Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50 -
#306Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#505Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50 -
#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#665Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180

