#267Een oude zinken paardenkop.
#787Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#897Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
Un lot de six livres, édition ASLK ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.No longer availableEstimate: € 30 / 50