Other lots in this auction
-
#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#769“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#78Een groepje van Saksisch porselein.
Un groupe en porcelaine de Saxe.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir rectangulaire avec encadrement doré.No longer availableDim. 144 x 82 cmEstimate: € 200 / 220 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 550 / 650 -
#864Val St. LambertEen kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
Une ancienne raquette de tennis avec support.No longer availableDim. 24 x 67 cmEstimate: € 35 / 45 -
#759“Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een centrale amethist van ± 2,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et une améthyste centrale de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 650 / 750 -
#696Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200

