#330Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een diamant van ± 0,92 ct.
Bague en or rose et blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,92 ctNo longer availableDim. 11,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#768Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
#482“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
#546AharEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,73 ct. VVS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,73 ct. VVS1.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#220Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
#435Eric Laville FranceEen zwarte pochette van leder.
Pochette en cuir noir.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 25 / 45 -
#9Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#703Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80