#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#771
Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
#499Jean DebatticePeriod: 1919 - 1979
“Le minet”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Le minet”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 54 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#88
#216
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#479Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#165
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de quatre petits brillants et un grenat de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 700/800 -
#420
Een nachtkastje van mahoniehoutfineer met een deurtje onderaan, een compartiment met klapblad in het midden en een lade onder het beige marmeren blad. XIXe eeuw. Schilfer aan het blad.
Une table de nuit en bois de placage acajou à une porte, un compartiment avec tablette abattante au milieu et un tiroir sous la tablette en marbre beige. XIXième siècle. Eclat.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
#96
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#210
Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.No longer availableDim. 6,77 gEstimate: € 600/700