Other lots in this auction
-
#786
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils, style Louis XV, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 100/160 -
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#356
Een sobere rechthoekige lage tafel.
Une table basse rectangulaire sobre.No longer availableDim. 86 x 66 cmEstimate: € 30/40 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#318
“L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Een uitgave van L’illustration in twee delen. Parijs, 1929.
”L’Album de la Guerre 1914 - 1919”. Une édition de L’illustration en deux volumes. Paris, 1929.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#378
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#748
Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40/60 -
#89
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, tien wittewijnglazen, tien rodewijnglazen en twaalf waterglazen.
Un service à verres en cristal incolore, comprenant dix coupes à champagne, dix verres à vin blanc, dix verres à vin rouge et douze verres à eau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#62Edgard Farasijn
“Landschap met ploegende boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage, fermier qui laboure”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 180/220 -
#291
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#416
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25