#56Een eikenhouten dagobertstoel met opengewerkte rug en met twee hoofdjes.
#501Ivoren concentrische ballen gedragen door drie dansende olifanten op gedecoreerde sokkel.
#623George TrinquePeriod: ±1844-1930“Ninon”. Een bronzen buste gesigneerd G. Trinque.
”Ninon”. Un buste en bronze signé G. Trinque.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 650 / 750 -
#262“Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#696Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#683Een paar vazen van Imariporselein met een decor van tuinen met bloemen en vogels.
#731Een kleine wandconsole van deels goudgepatineerd kunststof, gedragen door een moriaan.
#65Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de trèfle à quatre feuilles et un brillant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200