Other lots in this auction
-
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#588
Drie moderne houten kunstwerken op metalen voetstukken.
Trois objets d’art modernes en bois sur piétements en métal.No longer availableDim. h: 56 - 69 cmEstimate: € 200/300 -
#507
Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#74
Een lot lithografieën, bestaande uit drie landschappen, huizen aan een rivier en een zicht op Keulen.
Lot de lithographies comprenant trois paysages, des maisons au bord d’une rivière et une vue de Cologne.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#390
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#539
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Savelli’. Scheur rechts boven.
“Abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature Savelli. Déchirure vers le haut à droite.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#112Adolf Triest
“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150/200 -
#827Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 30/40 -
#414Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vrijdagmarkt” & “Twee poorten, steen”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 28/50 & 28/150 buiten de plaat.
“Vrijdagmarkt” et “Deux portes, Steen”. Deux eaux-fortes. Signées et numérotées respectivement 28/50 et 28/150 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 23,5 & 12,5 x 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#752Sadahiru II
“Kabuki-acteur”. Een originele Japanse houtsnede. Osaka-school, omstreeks 1865.
“Acteur du théâtre kabuki”. Gravure sur bois japonaise. Ecole d’Osaka, vers 1865.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#339
Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100/120