Similar lots by type
-
#375
Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.No longer availableDim. 15,95 gEstimate: € 300/400 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/220 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800/1000 -
#145Leigan, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700/800 -
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#475
Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#385
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60/100 -
#70Quatre fils, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500/600 -
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600/700 -
#360
Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300/400 -
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230/300 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100/1300 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100/150 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80/120 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400/1600 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800/2000 -
#490
Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#185
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600/800 -
#300
Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800/2000 -
#400
Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#664Jaak Van Wijck
“Landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#521Boris
“The mistress of fire”. Bronzen beeldje van een danseres. Onderaan gemerkt.
“The mistress of fire”. Statuette d’une danseuse en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80/120 -
#2
“Kleine katjes” en “Meisje met katje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petits chats” et “Fille et petit chat”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 150/180 -
#672Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#26
Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#276
Bureau van mahoniehout met gedraaide poten en klapblad. XIXde eeuw.
Bureau en acajou aux pieds tournés et avec abattant. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#151
Modern beeldje van een danseres in bruingepatineerd metaal.
Statuette moderne d’une danseuse en métal à patine brune.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/100 -
#450
Een 18 karaats geel gouden dames zakhorloge bezet met diamant oude slijp en een robijntje.
Montre de poche de dame en or jaune 18 ct sertie de petits diamants de taille ancienne et d’un petit rubis.No longer availableDim. bruto: 17,88 gEstimate: € 200/300 -
#384Tallaert
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#592
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met roze glazuur, bestaande uit vier siervazen en een kannetje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure rose comprenant quatre vases décoratifs et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120