#677Bergen
Een porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#387
Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.
A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.No longer availableDim. Ø 10,5 & 6,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#459Rien Van Kol
Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
#612Paul Tuerlinckx
“Op-Sinjoorken 1647.” Pastel op board. Gesigneerd.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#692
Een roodkleurig handgeknoopt tapijt.
A carpet.No longer availableDim. 150 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#566
Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#348
Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.
#181
Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#555Karadja
Handgeknoopt wollen loper.
#280
A halve American wedding ring set with brillanats with a total weight of about 0,45 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 700 / 800