#125Yves Saint Laurent
Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525/575 -
#388
Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
A Chinese cloisonné vase on a wooden base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 35/45 -
#306
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
#405J.W.
Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#661Glamor
Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
#631
Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
A pair of polychrome earthenware dishes. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
Een schilderij , olie op doek met de voorstelling van een interieur .
#650
Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
#671
Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#576
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rug.
#61
lot tegels Delfts blauw, XIXde eeuws, +-32.
Lot of Delft blue tiles, 19th century, +-32.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 160/180 -
#458
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
A Chinese porcelain famille rose vase.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120