#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#576MuresEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 309 x 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#473Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 296 x 204 cmEstimate: € 100 / 120