#503Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#39"Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.
"Magnum Begynasium Bruxellense". View of the Grand Beguinage of Brussels, engraved by Jacobus Harrewijn (1660-1727), from the 'Chorographia Sacra Brabantiae', reissue by Antoon Sanderus by Christiaan van Lom, 1726-1727, The Hague.No longer availableDim. 36 x 47cmEstimate: € 100 / 200 -
#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#433Een set van 2 Chinese porseleinen beelden, een lachende dame en een oude wijze man.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#118DelvauxEen vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#97Paul Kedelv Flygsfors glassworks“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
"Coquille". A vintage vase with rose white in the body. With faded label and marked at the bottom.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 150 / 200