#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#46Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 8000 / 12000 -
#414“Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#682YastikEen Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
#203Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.
#238DelvauxEen lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
A lot of 2 Delvaux wallets in orange leather.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 250 / 350 -
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507Een Japanse handgemaakte huwelijkskimono met kraanvogels en floraal decor in vergulde details.
A Japanese handmade wedding kimono with crane and floral motifs in gilded details.No longer availableDim. 180cmEstimate: € 350 / 450