#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#241Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#679AltimasaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 96 x 97 cmEstimate: € 35 / 45 -
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#15Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
A 14 karat yellow gold ring set with one central solitaire diamond of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 2,42 gEstimate: € 1700 / 1800