Similar lots by type
-
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,85 gEstimate: € 800/1000 -
#400
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800/900 -
#170
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 23,25 gEstimate: € 2300/2500 -
#395
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 400/500 -
#1092
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.
Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.No longer availableDim. 123 x 71 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#1024
Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.
Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100/120 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800/2000 -
#965
Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 153 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750/1850 -
#55
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 1000/1200 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550/650 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 500/600 -
#1100
Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.
Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300/350 -
#300
Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 3300/3500 -
#350Omega Genève
Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.
Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#160
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750/1850 -
#325
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 650/750 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 250/350 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#1102
Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#330
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#542Pierre VerbekePeriod: 1895 - 1962
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250/350 -
#424
Een lot van achttien meerkleurige beeldjes met stripfiguren uit de reeks van Suske en Wiske. Uitgegeven door Standaard Uitgeverij, Antwerpen.
Lot de dix-huit statuettes polychromes de personnages des bandes dessinées Bob et Bobette. E. Standaard Uigeverij Anvers.No longer availableEstimate: € 90/100 -
#931Royal Dux
“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180 -
#200Delheid
Een uitgebreid zilveren bestek voor twaalf personen in art decostijl en in ménagère. Twee mokkalepeltjes en enkele serveerbestekken manco. Deze laatsten zijn wel bijgevoegd in twee etuis. 800‰.
Important couvert en argent de style art déco pour douze personnes dans une ménagère. Deux cuillères à moka et quelques pièces de service manquent. Ces dernières sont remplacés par des semblables dans deux étuis. 800‰.No longer availableDim. +/- 9474 gram BrutoEstimate: € 3500/4500 -
#1088
Een porseleinen koffieservies, versierd met een handgeschilderd decor en vergulde randen, bestaande uit een koffiepot, een kom, een suikerpot, een melkkannetje, tien kopjes en twaalf schoteltjes.
Un service à café en porcelaine, décor peint à la main doré, comprenant une cafetière, un plat, un pot à sucre, un pot à lait, dix tasses et douze soucoupes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#635
Een zwartgelakt bijzetkastje met één lade in de stijl van Boulle.
Petite console en bois noirci ouvrant à un tiroir décoré à la façon de Boulle.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#748“Gilde Clowns”
“Brandweerclown”. Een polychroom beeldje. Gemerkt.
”Clown pompier.” Une statue polychrome. porte une marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#413
Vier beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein, waarbij drie voorstellingen van Maria met kind en een voorstelling van het Lam Gods. (Laatste met restauratie).
Quatre statuettes en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée dont trois représentant de la Vierge à l’Enfant et une L’Agneau de Dieu. Cette dernière restaurée.No longer availableDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 80/100 -
#791
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit schaaltjes, schotels; een sauskom, enkele kandelaars, bloemenvaasjes, enz.
Lot varié en métal argenté comprenant des petits plats, des assiettes, une saucière, quelques bougeoirs, des petits vases etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#946
Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#783
Lot verzilverd metaal bestaande uit een grote kandelaar, een paar kleine kandelaars, een fruitcoupe met geslepen glazen binnenbak en twee flesonderzetters.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant un grand chandelier, une coupe à fruits avec intérieur en verre taillé et deux dessous de bouteilles.No longer availableEstimate: € 40/60