#660
Een halssnoer met in briolet geslepen amethist.
#640
Een halssnoer met verschillende kleuren amber.
#390
Een 18 karaats geelgouden hanger met beeltenis van een steenbok.
#80
#5
Een 18 karaats geelgouden cachetring met initialen.
#75
Een 18 karaats geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
#190
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 10,69 gEstimate: € 300/400
#559Pol Marijnissen
“Wagentjes op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#436
Een houten design wandconsole in art decostijl.
Une console murale design en bois de style art déco.No longer availableDim. 85 x 110 x 39 cmEstimate: € 220/240 -
#148
#365
Un ensemble de pièces en argent : 7 pièces Jeux Olympiques de Moscou 1980, conçu en 1977. 5 et 10 roubles 900/1000 argent. Dans un écrin de luxe. FDC. Environ 137 grammes.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#217
“Kattenorkest”. Zes beeldjes van gepolychromeerd brons.
#2Jakob Smits
#171
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
#566
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#389
"Composition". Une oeuvre d'art avec la technique églomisé. Signé et daté 2006 au verso.No longer availableDim. 47,5 x 35,5 cmEstimate: € 100/200 -
#480A. Chateloin
Une broche en argent 800‰ avec des fleurs peintes sur porcelaine. Numérotée et signée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#331
Twee verschillende geslepen kleurloze karafjes met zilveren monturen.
#387Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35/45