#40
Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
#135
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
#10
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
#25
#65
#175
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/220
#93
Sigarettenkistje van gefineerd en ingelegd hout. Met muziek: La canzione della grappa ( te herstellen), kleine letsels. Italiaans werk.
Boîte à cigarettes en bois de placage et incrusté. Avec musique: La canzione della grappa (à réparer), petits dégâs. Travail italien.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#766
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#696
Een houten trog met deksel op poten met H-verbinding.
#340
#127Vitorio Sabadin
Een reeks van drie verschillende musicerende clowns van meerkleurig en verguld porselein. Italiaans werk.
Suite de trois différents clowns musiciens en porcelaine polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#760
Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
#252J. Debryn
“Kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#417
Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#381
Een grote ronde glazen stolp op houten voetstuk.
#509Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#97
Een oude gietijzeren boekenpers.
Presse à livres ancienne en fonte.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#673
Bouddha debout en bois laqué noir sur socle sculpté aux détails dorés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 150/250