#10De GreefEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
#595Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
#680Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#542“La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.
La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.No longer availableDim. 70 x 39 cmEstimate: € 40 / 80 -
#275Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne et de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 2,37gEstimate: € 450 / 550 -
#388Lot kleine messingen beeldjes. Overwegend Afrikaans werk.
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
#638Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
#575Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80