Other lots in this auction
-
#492“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.No longer availableDim. 147 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 600 / 650 -
#141“Three O’ clock in the morning” & “The last in bed to put out the light”. Twee groepjes van meerkleurig Engels porselein. XIXe eeuw. Het eerste gaaf, het tweede zeer licht bijgewerkt.
Trois heures du matin & Le dernier au lit pour éteindre la lumière. Deux groupes de porcelaine anglaise multicolore. XIXème siècle. Le premier intact, le second très légèrement remis à jour .No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 150 / 200 -
#683Twee hondjes van meerkleurig porselein, waarbij de puppy gemerkt van Rörstrand, Zweden.
Deux chiens en porcelaine multicolore, avec le chiot marqué de Rörstrand, Suède.No longer availableDim. h: 11 & 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#58Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.
Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.
Un jeu d'échecs chinois avec des pièces en bois sculptées.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#434Corneille“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd XXII/XXX buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, datée 88 et numérotée XXII / XXX hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#281Alfa, ItalyEen driedelig klokstek van porselein en goudgepatineerd metaal, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, naar antiek Limoges-voorbeeld.
Cloche en trois parties en porcelaine et métal patiné or, composée d'une pendule et de deux cassolettes, d'après un ancien exemple de Limoges.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#430Een antieke gietijzeren jardinière.
Une ancienne jardinière en fonte.No longer availableDim. h: 35 cm Ø: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#409Een handgeschilderde icoon met beeltenis van Christus en met messingen riza.
Une icône peinte à la main représentant le Christ et avec une riza en laiton.No longer availableDim. 28;5 x 24 cmEstimate: € 120 / 180

