#169
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#257Val St. Lambert
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#155
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 1200/1400 -
#406
Een mechanisch geweven wandtapijt met een romantiserend landschap in het decor.
#568
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#579
“New York”. Een print op doek.
#219Salvador Dali
Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.
Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24,5 x 18 cmEstimate: € 200/280 -
#646
Een stel gigognetafeltjes van koper en onyx.
#365
Een beukenhouten schildersezel.
Un chevalet en bois de hêtre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#592
Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#88
Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.
Une corne de bovin à monture et socle en bronze, décorée d'une tête de bélier et portée par un putto. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120