Other lots in this auction
-
#321MulberryEen tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.
Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Design staanlamp met lichttubes.
Une lampe design à tubes lumineux.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
Un pied de lampe Art Déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#237Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#72“Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.
”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 114 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Een oude Chinese telefoon met draaischijf in het met messing beslagen houten kastje.
Un ancien téléphone à clavier tournant chinois dans un coffret à montures en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#427Een grote ronde tinnen schotel en een op elektriciteit gemonteerde kandelaar in barokke stijl.
Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 95; Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247“Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.
”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#281IronstoneEen paar zeshoekige balustervazen van blauw en wit aardewerk met decors van fruitbomen en vogels. Engels werk naar Chinees voorbeeld.
Une paire de vases hexagonaux en faïence bleue et blanche, décors d’oiseaux et d’arbres fruitiers.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#358Een antieke weegschaal van hout en koper met een lade, voorzien van gewichtjes.
Une balance antique en bois et cuivre avec un tiroir et ensemble de poids.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600 / 1800

