Similar lots by type
-
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#781Een sober eikenhouten eendeurskastje in de geest van Lodewijk XVI.
Meuble sobre à une porte en chêne d’inspiration Louis XVI.No longer availableDim. 73 x 92 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een antieke Joods-Marokkaanse huwelijksgordel.
Ceinture de mariage ancienne judéo-marocaine.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#760Twee gegraveerde zilveren zakhorloges remontoirs dubbele kast, genummerd. Herstelling aan de wijzerplaten.
Deux remontoirs en argent gravé à double boîtier, numérotés. Cadran réparés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#189“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#457Een langwerpige schotel van Chinees porselein met een famille rose decor versierd.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#75Een art deco hangertje van wit en geel goud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en met geel gouden ketting. (twee steentjes ontbreken).
Petit pendentif art déco en or blanc et jaune serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct et avec une chaîne en or jaune. Deux petites pierres manquent.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 400 / 600 -
#501Gemberpot van Chinees porselein, versierd met een vogel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine décorée d’un oiseau.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577Een Ottomaanse vest met fluweel. XIXe eeuw.
Veste ottomane en velours. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#243“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.
“Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#694Twee gravures:- “De kaartspeelsters”. In de plaat gesigneerd ‘Leo Van Aken’.- “Jachthond bij fazanten”. In de plaat gesigneerd ‘Verlat’.
Deux gravures:- “Les joueurs de cartes”. Signée dans la planche: Leo Van Aken.- “Chien de chasse aux faisans”. Signée dans la planche: Verlat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#727Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.
Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 50

