#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#10
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#25
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#175
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
#65
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
#40
Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 200/300
#387
#429
#177
#532
“Stadszicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Lacoste.
“Vue de ville”. Huile sur carton. Porte une signature: Lacoste.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 160/180 -
#219Vera Noens
“Woestijnzon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Soleil du désert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#773
Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50/80 -
#132Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#133
Een ovaal zwarte-woudklokje met een glazen wijzerplaat.
#39Ant. Morin (?)
“De Molen van Steenvoorde”. Aquatint op geschept papier. Gesigneerd en genummerd 9/12 buiten de plaat.
“Le moulin de Steenvoorde”. Aquatinte sur papier fait à la main. Signée et numérotée 9/12 hors planche.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25/50 -
#19H. Verlinden
“Visser” & “Grazende koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Pêcheur” et “Vaches pâturant au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 80/100 -
#457
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.