Other lots in this auction
-
#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
Un képi d’étudiant rouge dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#167Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.
Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 260 / 280 -
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#403Een lot van 3 Liebig Chromo albums. Waarvan één niet compleet.
Un lot de trois albums à chromos Liebig, dont un incomplet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#10Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 180 / 230 -
#352Leopold BoschéPeriod: 1865 - 1936Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.
Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#205Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#163Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.
Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#267Balustervaas van polychroom porselein met Imari decor.
Un vase balustre en porcelaine polychrome, décor Imari.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92“Le rappel”. Olieverf op paneel. Belgische school, XIXde eeuw.
”Le rappel”. Huile sur panneau, école belge, XIXème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300

