#448
Een terra cotta vaas uit de jaren 60. Gemerkt.
#180
“St. Gaudens 1924”. Een gouden munt van 900‰.
#501Val St. Lambert
Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
#477
Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.
#516
Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#780
#661
#382Deutsche Gehrungs-Säge
Een antieke Duitse verstekzaag. XIXe eeuw.
#217
Een paar bronzen kandelaars met waterdragers.
#341
Een grote partij recente postfrisse postzegels, overwegend België en Frankrijk evenals een presentatiemap met zegels uit de landen van de E.U. (2002), Belgische jaarmappen (1998-2016), talrijke themareeken, boekjes enz.
Un grand lot de timbres MNH récents, principalement de Belgique et de France, ainsi qu'un dossier de présentation avec des timbres des pays de l'UE (2002), des dépliants annuels belges (1998-2016), de nombreuses séries thématiques, des carnets, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#318
Een lot van vier kleine en vier grote glazen lampenkappen van ‘Art de France’.
#666
Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50 / 80