#381Een groot lot orthochromatische fotonegatieven op glas, met betrekking tot etnografie, antropologie, natuurkunde, landschappen, enz.
Un grand lot de négatifs orthochromatiques de photographies sur verre en relation avec l'ethnographie, l'anthropologie, sciences, paysages, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#75Een broche van een dubbele Birmaanse tijgerklauw, bezet met 14 karaats gouden filigraanwerk in de vorm van een muisje, versierd met koraal.
Une broche d’une double griffe de tigre birman, sertie de filigrane d’or en forme de petite souris, décoration de corail.No longer availableDim. 12,37 gEstimate: € 200 / 240 -
#239“Kasteelpark”. Met aquarel gehoogde tekening. Draagt een handtekening. Achteraan een toeschrijving aan de Gouve de Nuncques.
”Parc de château”. Un dessin rehaussé d’aquarelle. Porte une signature. Dédicace au dos au Gouve de Nuncques.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Adolphe KellerPeriod: 1880-1968“Zicht op de Schelde nabij Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie in de wolken.
”Vue sur l’Escaut à Flessingue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#118Een paar vazen van zamak.
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.No longer availableEstimate: € 80 / 100