#212Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
#71Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#650Een Chinees porseleinen kokervaas. Onderaan gemerkt.
#211Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.
Une tapisserie tissée mécaniquement avec un paysage romantique dans le décor.No longer availableDim. 128 x 214 cmEstimate: € 100 / 120 -
#568Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
#86Een verguld houten faldistorium met kussen.
#390Een piëdestal van beige marmer.
#416Een recent wandtapijt met een jachtscène.
#292R. Vermeylen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.
Une paire de piédestaux en bois de fer avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300