#331Een lot van zeven verschillende teddyberen, waarbij één met opwindbaar mechanisme met muziek. De oudere exemplaren met lichte slijtage.
Un lot de sept ours en peluche différents, l'un avec un mécanisme de remontage avec musique. Les plus vieux avec une usure légère.No longer availableDim. h: 17 - 35 c:mEstimate: € 100 / 120 -
#405Een Chinees houten altaartafeltje.
#386Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
#96Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.
Un fauteuil en noyer de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#368Twee poppen met porseleinen hoofd en handjes, waarbij de kleinste gemerkt van Alberon. Op staanders.
Deux poupées avec des têtes et des mains en porcelaine, la plus petite marquée par Alberon. Sur des montants.No longer availableDim. h: 37 & 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 karats wit gouden halssnoer bezet met 658 briljanten en diamant markiezen en princesses waarvan de hanger in druppelvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats serti de 658 diamants et diamants marquises et princesses, dont le pendentif est serti en forme de goutte avec un poids combiné de + - 5,50 ct.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 4400 / 4600 -
#583Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
#249“Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school, jaren twintig.
”Les Entrepôts d’Anvers”. Fusain sur papier. Ecole belge, années ‘20.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Nadine Van Lierde“Een aap komt uit de mouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Un singe sort de la manche . Huile sur toile. Signé et daté ‘69.No longer availableDim. 100 x 97 cmEstimate: € 100 / 150