#258“Strandvermaak”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
#380Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
#137“Naakte baadster”. Gemengde techniek.
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500 -
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60