#117
“Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.
#733
Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
Deux baromètres en bois sculpté.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403
Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.
#629
Een grote industriële lamp.
#239
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
”Chute d’eau”. Huile sur toile. Signée. Z. Soni.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#571
“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#567
“Man met hamer”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Okimono en ivoire sculptée et détails dorés. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 300 / 360 -
#69Jacobus Dispo
Uitgestrekt landschap. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#689
#398
Een sober eikenhouten bijzetmeubeltje mt een lade in de gordel.
Un petit meuble en chêne, sobre, à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594
“Moderne compositie”. Aquarel op papier. Gedateerd ‘63.
”Composition moderne”. Aquarelle sur papier. Daté ‘63.No longer availableDim. 51 x 30 cmEstimate: € 420 / 500