#88Voigtländer e.a.Een partij analoge fototoestellen.
Un lot d’appareils photos analogues.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#773Een driedelig klokstel van roze marmer. Art deco periode.
#356Een sober gebeeldhouwd violontafeltje.
Une table violon sobre sculptée.No longer availableDim. 90 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430“Jenever, een Belgische belevenis”. Ronald Ferket & Hugo Elsemans. Ed. Project. Antwerpen, 1987.
#10Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.
Un lot de bijoux divers, pietra dura, ainsi qu’une bague en argent sertie d’une aigue-marine et une bague en or blanc 18 ct sertie d’un cristal de montagne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
#330Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#66YahyaliEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
”Paysage aux fermes auprès de la lisière”. Huile sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
”Paysage de moisson”. Huile sur panneau. Signé: K.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 120 / 200