Similar lots by type
-
#160
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1200/1400 -
#192
St-Nicolaas de Wonderdoener (чудотьорца). Russische icoon. Daarbij gevoegd de bijpassende zilveren riza, met keuren van Moskou, 1863, 84 Zolodnik.
”St-Nicolas le miraculeux”. Une icône russe. Nous ajoutons le riza assorti en argent, poinçons de Moscou, 1863, 84 Zoldonik.No longer availableDim. 31,5 x 27 cmEstimate: € 700/800 -
#458
Een kommetje van Chinees porselein. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine de Chine. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 8 cm, H. 3,5 cmEstimate: € 65/85 -
#10
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van koraal met geweven koord als slot.
Un collier avec boucles d’oreilles assorties en corail et corde tissée comme fermoir.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#53
Een siervaas van gesculpteerd albast. In twee delen.
Un vase en albâtre sculpté, en deux parties.No longer availableDim. h:54 cmEstimate: € 60/80 -
#558
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels en bloemen. Restauratie aan het deksel en een grote barst bovenaan de vaas.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et oiseaux. Réparation au couvercle et dégât importante au dessus.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/240 -
#345
Een paar grote en kleine 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Une paire de grandes et petites boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 200/300 -
#468
Een reiswekkertje.
Un petit réveil de voyage.No longer availableDim. h.8,50 cmEstimate: € 85/100 -
#579De Poortere
“Geometrische compositie.” Lithografie. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition géométrique”. Une lithographie. Signature E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#234Rik Slabbinck
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 240/360 -
#812
Een gazelleschedel met muurbevestiging.
Un crâne de gazelle avec une attache murale.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 100/150 -
#443
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein gemonteerd als olielamp.
Un vase en porcelaine de Chine bleue et blanche montée en pied de lampe.No longer availableDim. h 38,5 cmEstimate: € 40/50 -
#491
Een gele Chinese porseleinen schotel met reparaties.
Un plat en porcelaine de Chine jaune, quelques réparations.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 25/40 -
#507
Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
Une statue africaine fétiche en bois et clous.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#30
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamantjes oude slijp en met pareltjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct. sertie de diamant ancienne taille et perles.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250/350 -
#300
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,40 ct.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 3300/3500