Bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une perle.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 250 -
#213“Vrouwentorso”. Een beeld van brons.
#679Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#162François Deleval“Bij het bloemenperk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Le jardin fleuri”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#114Een paar landschappen op paneel naar Louis Apol.
#640HerizOosters tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#332E. Defroyenes“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en saffiertjes.
Chaîne en or jaune 14 ct et son pendentif et boucles d’oreilles assorties sertis de perles et de petits saphirs.No longer availableDim. 12,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#634Een paar girandoles met kristallen pendeloques met elektrische verlichting.
Paire de girandoles aux pendeloques en cristal. Montées à l’électricité.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 260 -
#281Twee stuks Brussels aardewerk, bestaande uit een XVIIIe eeuwse schotel van ‘De Moriaen’ en een XIXe eeuwse klepkan met tinnen deksel.
Deux pièces en faïence de Bruxelles: un plat du XVIIIe siècle par De Moriaen et une chope du XIXe siècle à couvercle en étain.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 140 / 180