Other lots in this auction
-
#295
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,72 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 5,71 gEstimate: € 950 / 1100 -
#233
Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#84De Coninck
“Stilleven met groenten”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd D.C.
Nature morte aux légumes . Aquarelle sur papier. Monogramme D.C.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411
“The Third Book of 50 hit songs composed by John Lennon & Paul MacCartney”. Ed. Northern Songs Ltd 1970. Slijtage. We voegen er de vier kleurenfoto’s uit de Dubbele Witte (1968) aan toe.
Le troisième livre de 50 chansons à succès composées par John Lennon & Paul MacCartney . Ed. Northern Songs Ltd 1970. Usures. Nous ajoutons les photos en quatre couleurs du Double White (1968) .No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#363Mattew Norman
Een messingen tafelklokje met geslepen glazen zijden. Onderaan gemerkt “Swiss made”. Met tweezijdige sleutel.
Petite horloge de table en laiton aux côtés en verre taillé. Marque “Swiss made”. Clé double face.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#559Felix De Boeck
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578
Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
Un plat chinois en porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#671
Rood Chinees vaasje.
Vase chinois rouge.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78Ercuis
Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal in Victoriaanse stijl. Koffie-en theepot, melkpot en suikerpot. Gemerkt. Als nieuw.
Service à café et à thé de style victorien en métal argenté. Café et théière, pot à lait et sucrier. Marqué. Comme neuf.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#793
Een lot antieke houten werktuigen, bestaande uit een net, een drie spaden, twee dekspanen en een katrol.
Lot d'outils anciens en bois, composés d'un filet, de trois bêches, de deux copeaux de pont et d'une poulie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#816Capodimonte
Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40 / 60