#791
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80/100 -
#533
Concentrische bollen van gebeeldhouwd ivoor op staander en in presentatiedoos. Chinees werk, begin XXe eeuw.
Boules concentriques en ivoire sculpté sur pied et dans la boîte de présentation. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 100/120 -
#176
Een gebeeldhouwd eikenhouten boekenkast met twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. 2232 x 141 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#578
Een liggend hert van tin.
Cerf couché en étain.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#812
Een mechanisch geweven wandtapijt.
Tapisserie mécanique.No longer availableDim. 210 x 140 cmEstimate: € 40/50 -
#297Capodimonte
Een grote sierkoffiekan van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.
Grande cafetière décorative en faïence polychrome et dorée et avec décor en relief.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#36
Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.
Table de salon ronde sculptée sur quatre pieds griffes et avec tablette en verre.No longer availableDim. h: 60 cm Ø: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#567
#514
#729
Een piedestal van grijs marmer met bronzen monturen.
#258
Een antiek percussiepistool met notenhouten kolf, met laadstok. Messingen details. Getrokken loop. XIXde eeuw.
Pistolet à percussion ancien avec crosse en noyer. Détails en laiton. Canon tiré. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 100/150 -
#232
Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre doré aux roses en verre. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/280