Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct.
Dim. 5,13 g
SKU: 1906180295.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #289

    “Poesjes”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school.

    ”Chatons”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden ketting met een hand als hanger van 18 karaats geel goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif en forme de main en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,19 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #575

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 306 x 201 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #140
    Pallas Swiss made

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en met 18 karaats wit gouden polsband.

    Une montre pour femme en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,54 ct. et lanières en or blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,04 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #383
    Capodimonte

    “Vrouw met harp” & “Edele man”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    ”Dame et harpe” & “ Homme de noblesse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    Een metalen vijfarmige kandelaar.

    Un chandelier à cinq bras.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #321

    “Jongen met kat”; “Huilend kind” & “Dame met vogel” Drie bronzen beeldjes op marmeren voetstukjes, waarbij het eerste naar een werk van Pilet.

    ”Garçon et chat”, “Enfant pleurant” & “Dame avec oiseau”. Trois statues en bronze sur socles en marbre, dont la première d’après une oeuvre par Pilet.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #557

    Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.

    Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #697

    Een paar Chinese porseleinen schotels met blauw wit decoraties.

    Deux plats en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 18,50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vier verschillende munten. Herdenking Rubensjaar 1977. 20 frank Leopold I 1865. Jozef I van Oostenrijk 1915.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct. avec quatre pièces différentes. Année Rubens 1977. 20 francs Léopold I 1865. Joseph I d’Autriche 1915.
    No longer available
    Dim. 69,80 g Ø 2 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #88

    Een XVIIIe eeuws kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met een zilveren corpus.

    Un crucifix en écaille et ébène, le corpus en argent. XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #473

    Een smal Afrikaans masker, bekleed met koper.

    Un masque africain, revêtement en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More