#571Johan LewiPeriod: °1957Buste. Keramiek. Niet gesigneerd.
Buste. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 250 / 350 -
#40Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#592Een collage op papier. Gemonogrammeerd.
Un collage sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#550Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#353Een messingen kruisbeeld.
Un crucifix en laiton.No longer availableDim. h; 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#86Een verguld houten faldistorium met kussen.
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
#92“Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.
“Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#43Wuba WarminkEen tafelklokje naar XVIIIde eeuws voorbeeld.
Une horloge de table d'après l'exemple du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10De GreefEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats. Années 1930.No longer availableDim. bruto: 8,15 gEstimate: € 60 / 100