Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.

Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.

Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,48 ct.
Dim. 16,90 g
SKU: 1512200185.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 2200 / 2300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #116

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #653
    Goebel, Germany

    “Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.

    Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #400
    Micheline Minne

    “Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.

    Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 110 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547
    Capodimonte

    Een paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.

    Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #614

    “Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #82
    Alfons Van Meirvenne
    Period: °1932

    “Eekhoorn”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    Ecureuil . Pastel sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #219
    Salvador Dali

    Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.

    Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #48

    Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

    Un vase ovale en verre noir. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #172
    Lazar Volovick

    “De pianiste”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La pianiste”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #613

    “Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.

    Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #517

    Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.

    Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #238

    “Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.

    Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More